חיטוב הגוף

חיטוב הגוף בצפון בשיטת אימוני EMS

צוות מאמני הכושר המקצועיים של סטודיו אפקטיב קלאב עומד לרשותך בכל שאלה בנושא חיטוב הגוף בקריות בשיטת אימוני EMS. ניתן ליצור קשר באמצעות הטופס.

הפרטים התקבלו בהצלחה

חיטוב הגוף בשיטת EMS 

ברוכים הבאים לאפקטיב קלאב - סטודיו לאימוני EMS אישיים.

לחטב את הגוף, להצר היקפים, לרדת במשקל וגם להיות חזקים ובריאים יותר בזכות הספורט הן משימות לא קלות. רבים חושבים שכדי להשיג זאת יש להשקיע לא מעט זמן במהלך השבוע באימון הספורטיבי, אולם שיטת אימון חדשה מוכיחה אחרת.

 

הכירו את שיטת EMS - שיטת אימון קצרה, מדויקת ובעיקר יעילה מאד. בעזרת שיטת אימון זו ניתן לחטב את הגוף בצורה מוצלחת הרבה יותר בהשוואה לשיטות אימון אחרות, לרדת במשקל וגם להצר היקפים.

 

למה חיטוב הגוף בשיטת EMS ולא שיטות אחרות? הנה כמה סיבות:

  1. עובדת על 90% מהשרירים - שיטת EMS מציעה יתרונות רבים: חיטוב הגוף, חיזוקו וגם הצרת היקפים. היא עושה את כל זה שכן היא עובדת על 90 אחוז משרירי הגוף, אפקט שאינו מושג באימונים מסוג אחר. ישנם רבים המעוניינים לחטב את גופם. הם מבלים שעות על גבי שעות בחדר הכושר ובאימונים ספורטיביים שונים, אך לא תמיד מצליחים להגיע אל התוצאה הרצויה. מכיוון ששיטת אימון זו מפעילה את רוב שרירי הגוף, התוצאות המצוינות בלתי נמנעות.

  2. שיטת אימון קצרה מאוד - שיטת אימון זו נמשכת כ-20 דקות אחת לשבוע. אין צורך להגיע לחדר כושר 3 או 4 פעמים בכל שבוע ולבלות בו שעה או יותר בכל פעם. מכיוון שמדובר בשיטת אימון ממוקדת מאד ואפקטיבית מאד, אין צורך להשקיע בכך זמן רב וכל אחד יכול למצוא את אותן 20 דקות שינוצלו לטובת העניין. עובדה זו הופכת אותה לפתרון מושלם לכל אלה המעוניינים בחיטוב הגוף אשר אינם מוצאים זמן לפעילות ספורטיבית וטרודים במהלך השבוע בעניינים שונים.

  3. התאוששות מהירה יותר - בעוד ששיטות אימון אחרות מהוות אתגר של ממש לגוף ולעתים גם גורמות למאמץ יתר, שיטת אימון זו, מעבר להיותה פתרון מצוין לצורך חיטוב הגוף, מאפשרת למתאמן להתאושש מהאימון הרבה יותר.

 

חיטוב הגוף בשיטת EMS

שיטת אימון EMS, מאפשרת לכל אחד ואחת להגיע לתוצאות מהירות של חיטוב הגוף. 20 דקות, פעם בשבוע - זה כל מה שצריך בכדי להגיע לתוצאות נפלאות של חיטוב הגוף.