הרזיה

הרזיה בצפון בשיטת EMS

צוות מאמני הכושר המקצועיים של סטודיו אפקטיב קלאב עומד לרשותך בכל שאלה בנושא הרזיה בקריות בשיטת EMS. ניתן ליצור קשר באמצעות הטופס.

הפרטים התקבלו בהצלחה

הרזיה בשיטת EMS

ברוכים הבאים לאפקטיב קלאב - סטודיו לאימוני EMS אישיים.

החלטתם לרדת במשקל? אם כן, אתם וודאי יודעים עד כמה חשוב לשלב בתהליך גם ספורט לצד תפריט נכון, כדי לשפר את קצב חילוף החומרים וגם לעצב את הגוף ולחטב אותו.

 

הרזיה היא, ללא ספק, משימה לא קלה אבל בהחלט אפשרית. אם נעזרים באנשי מקצוע שיכולים לסייע בכך ולכוון לעבר המטרה, ניתן להפוך את המסע המורכב הזה עבור רבים למסע פשוט יותר.

 

שיטת האימון החדשנית EMS היא שיטת אימון ייחודית שהגיעה אלינו מארצות הברית. שיטה זו כוללת חיבור לאלקטרודות המגרות את שרירי הגוף וגורמות לכיווצם. באופן זה הם עובדים טוב יותר והרבה יותר בתוך פרק זמן קצרצר (20 דקות בלבד) ומסייעים להרזיה מהירה.

למה לבחור בהרזיה בשיטת EMS? הנה כמה סיבות:

  1. עבודה על 90% משרירי הגוף - כאמור, הרזיה היא משימה מורכבת מאד המצריכה התייחסות לפרמטרים שונים כמו תזונה וגם פעילות גופנית סדירה. אחד היתרונות בשיטת האימון EMS הוא העובדה שהיא פועלת על 90 אחוז משרירי הגוף. כך שורפים יותר קלוריות, מחזקים יותר שרירים ומאפשרים לגוף לעבוד בצורה יעילה יותר.

  2. פעילות גופנית ממוקדת - שיטת אימון זו מציעה עבודה ממוקדת מאד. מדובר בשיטת אימון מדויקת, העובדת באופן נקודתי על שרירי הגוף. המותניים, הירכיים, הבטן ואזורים נוספים בגוף בהם נוטים להצטבר לא מעט מצבורי שומן שמהם תרצו להיפטר, הופכים לצרים יותר ככל שממשיכים בפעילות. הרזיה, במקרה הזה, אפשרית מאד וגם ניכרת בתוך פרק זמן קצר יחסית.

  3. מותאם לצרכים הנקודתיים שלכם - אימון כושר אישי עד הבית בשיטת EMS, הוא כזה המותאם נקודתית לצרכים שלכם. מאמן הכושר המלווה אתכם יבנה במיוחד עבורכם תכנית אימון תוך התייחסות למצבכם הגופני, למידת הכושר שלכם וגם למטרות אותן אתם רוצים להשיג.

  4. מינימום זמן, מקסימום תוצאה - EMS היא שיטת אימון המצריכה מכם 20 דקות בלבד לכל אימון. מהיום אינכם צריכים לבלות שעות על גבי שעות בחדר הכושר או בריצה בחוץ כדי לשרוף קלוריות, לחזק את הגוף וגם לרזות. אתם נדרשים להשקיע מינימום זמן כדי להגיע אל התוצאות הרצויות – ירידה במשקל.