אימון EMS - אפקטיב קלאב

אימוני EMS בקריות - סטודיו אפקטיב קלאב

צוות מאמני הכושר המקצועיים של סטודיו אפקטיב קלאב עומד לרשותך בכל שאלה בנושא אימוני EMS בצפון.

ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות מילוי הטופס ואנו נחזור אליכם.

הפרטים התקבלו בהצלחה

אימון EMS

ברוכים הבאים לאפקטיב קלאב - סטודיו לאימוני EMS אישיים.

עולם הספורט מציע כיום פתרונות רבים למעוניינים לחזק את גופם. ישנו מבחר רחב של שיטות אימון, חלקן ידועות כמוצלחות וחלקן פחות. אימון EMS נחשב כיום לאחד משיטות האימון המובילות והוא מוצע בסטודיו אפקטיב קלאב. 

שיטת אימון זו, בניגוד לשיטת אימון אחרות, אורכת זמן קצר בלבד: 20 דקות של אימון כושר אינטנסיבי ומדויק. השיטה פותחה על ידי מדענים אמריקאים אשר חיפשו פתרונות אפקטיביים לחיזור ושימור הכושר הגופני של אסטרונאוטים השוהים בחלל. יתרונות השיטה הובילו לכך שספורטאים רבים - מקצוענים וחובבים כאחד, בחרו בה כשיטת האימון המועדפת עליהם.

איך עובד אימון EMS?

אימון EMS הוא כאמור אימון קצר וממוקד. במהלך 20 דקות אימון בלבד, מפעיל המתאמן שרירים רבים מאוד (כמעט 90 אחוז מכלל שרירי הגוף), דבר שאינו מתאפשר לרוב במהלך אימון ספורטיבי סטנדרטי ועל אחת כמה וכמה במהלך אימון כושר קצר כל כך. 

הפעלת השרירים במהלך אימון EMS מתבצעת באמצעות אלקטרודות מיוחדות, המגרות את השרירים ומפעילות אותם. הגירוי החשמלי אשר מגיע אל השרירים, גורם להתכווצות שרירים בדיוק כפי שקורה לשרירים בעת הפעלה טבעית של שרירי הגוף. אולם, מכיוון שמדובר באימון ממוקד מאוד, הפעילות הופכת ליעילה הרבה יותר. מעבר לכך, כדי להשיג את התוצאות הרצויות מבצעים תרגילים שונים ובמקביל מופעל הגירוי על השריר.

למי מתאים אימון בשיטת EMS?

שיטת אימון זו מתאימה לכל מי שרוצה לחזק את הגוף שלו וגם את השרירים. השיטה מתאימה במיוחד למתאמנים אשר סובלים מפגיעה פיזית ואינם יכולים או מסוגלים לבצע אימוני כושר סטנדרטיים. בנוסף, שיטת EMS מתאימה לספורטאים מקצוענים, חובבים וגם לאנשים אשר מעולם לא עסקו בספורט באופן קבוע. 

כמובן שנדרש ליווי של מאמן כושר מקצועי אשר הוסמך להעביר אימוני כושר אישיים בשיטת EMS וזאת על מנת שהמתאמן יוכל להפיק את מירב התועלת מהאימון. 

אימוני EMS בצפון מתאימים במיוחד לאנשים המתקשים למצוא פנאי לעסוק בספורט במהלך השבוע, אנשים עסוקים יכולים למצוא בשיטת אימון זו פתרון נהדר. שיטה זו מצריכה 20 דקות בלבד, פעם בשבוע עד לקבלת תוצאות מרשימות, כאשר בפרק זמן קצר מאוד ניתן להגיע להישגים גבוהים, לחטב את הגוף, להצר היקפים וגם לרדת במשקל בקלות רבה יותר. מומלץ לעבור אימון ניסיון כדי לחוות את השיטה עצמה ולהיווכח עד כמה היא יעילה ומשפרת את איכות החיים.