הכל על שיטת EMS

הכל על שיטת EMS

צוות מאמני הכושר המקצועיים של סטודיו אפקטיב קלאב עומד לרשותך בכל שאלה. ניתן ליצור קשר באמצעות הטופס.

הפרטים התקבלו בהצלחה

אז, מה זה בעצם שיטת אימון EMS?

שיטת האימון EMS (ר"ת Electric Muscle Stimulation) מבוססת על טכנולוגיה לגירוי השרירים. תכניות האימון השונות - אשר מותאמות למתאמן ע"י מאמן כושר מוסמך אשר עבר הכשרה לאימוני EMS - מסייעות לבנייה וחיזוק השרירים.

 • מהו אימון EMS?

  אימון EMS מתבצע ע"י לבישת ווסט ייחודי אשר מחובר למכשיר EMS אשר שולח פולסים חשמליים לווסט. פולסים אלו מגרים ומפעילים את שרירי הגוף. האימון נמשך 20 דקות בלבד כאשר במהלכו מבצע המתאמן פעילות גופנית קלה.

 • האם משרד הבריאות מאשר להתאמן בשיטת EMS?

  התשובה היא - כן. משרד הבריאות אמנם הוציא בעבר אזהרה לגבי השימוש במכשיר EMS, אך לאחר בדיקה שביצע המשרד, הוצאה הודעה מתקנת כי ניתן לבצע את אימוני ה-EMS תחת פיקוח של מאמני כושר מוסמכים - ניתן לצפות בסרטון חדשות 2 המתייחס לאישור של משרד הבריאות.

 • האם אימון EMS מתאים לכל אחד?

  אימוני EMS מתאימים לכל אחד למעט החריגים הבאים:

  1. בעלי קוצבי לב או שתלים חשמליים אחרים.

  2. במהלך תקופת ההיריון.
  3. אפילפסיה.

  3. בעת מחלה קשה כולל חום ו/או דלקות חריפות

  * כמו לפני כל פעילות גופנית, מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה לפני תחילת האימון.

 • מי היצרן של המכשיר?

  אצלנו באפקטיב קלאב, אנו משתמשים במכונות המתקדמות בעולם מבית החברה הגרמנית Miha BodyTec - מדובר במכשירי EMS אשר עברו בדיקות ומחקרים ואושרו לשימוש לטובת אימוני כושר ע"י ה-FDA - מנהל המזון והתרופות בארה"ב.

 • אני סובל מבעיות גב, האם אני יכול להתאמן?
  התשובה היא כן ואפילו מומלץ. מכשיר ה-EMS פועל בעצימות נמוכה בדומה למכשירי הפיזיותרפיה. מטרת האימון היא לחזק את השרירים תוך מינימום שחיקה של השרירי ומבנה העצם. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה לפני תחילת האימון.

 • לאילו בעיות רפואיות נוספות מסייעת השיטה?
  שיטת EMS מסייעת לסובלים מבעיות גב, חילוף חומרים, בעיות משקל, טיפולי כאב ופציעות ספורט.

 • 20 דקות, פעם בשבוע? באמת??
  התשובה היא כן! אימון EMS היו אימון אינטנסיבי אשר מפעיל את רוב שרירי הגוף. פרק זמן של 20 דקות פעילות בשילוב מכשיר ה-EMS, מושווה לכ-4 שעות אימון בחדר כושר רגיל. לכן, הגוף נדרש לנוח בין אימון לאימון וכל מה שצריך על מנת ליהנות מתוצאות נהדרות הוא אימון אחד של 20 דקות פעם בשבוע. 

 • בשורה התחתונה - מה זה ייתן לי?
  אימוני EMS הוכחו מחקרית כיעילים יותר לשיפור הכושר הגופני, לעיצוב הגוף / חיטוב הגוף, שיפור הסיבולת הגופנית - יותר מכל סוג של אימוני כושר סטנדרטיים אחרים.

 • חוץ מהאימון - מה עוד אתם מציעים?
  המתאמנים שלנו נהנים מייעוץ תזונתי פרטני אשר ניתן להם ע"י דיאטנית לצורך שיפור התוצאות תוך שמירה על הבריאות.