עיצוב הגוף

עיצוב הגוף בצפון בשיטת אימוני EMS

צוות מאמני הכושר המקצועיים של סטודיו אפקטיב קלאב עומד לרשותך בכל שאלה בנושא עיצוב הגוף בקריות בשיטת אימוני EMS. ניתן ליצור קשר באמצעות הטופס.

הפרטים התקבלו בהצלחה

עיצוב הגוף בשיטת EMS 

ברוכים הבאים לאפקטיב קלאב - סטודיו לאימוני EMS אישיים.

ישנן כיום לא מעט שיטות אימון שמבטיחות ירידה מהירה במשקל, חיזוק של הגוף, עיצוב הגוף ויתרונות נוספים. שיטת EMS, שפותחה על ידי מדענים אמריקאים, נחשבת כיום לאחת משיטות האימון המתקדמות ביותר.

 

את שיטת EMS לעיצוב הגוף מיישמים בלא מעט חדרי כושר ברחבי העולם ובוחרים בה ספורטאים מקצועיים כמו גם חובבים רבים המעוניינים ליהנות מגוף מחוטב ומעוצב יותר.

אילו יתרונות מציעה שיטת EMS לצורך עיצוב הגוף?

  1. ניצול האימון באופן מקסימלי - שיטת EMS הביאה איתה בשורה חדשה לתחום עיצוב הגוף והיא מציעה לא מעט יתרונות, שהופכים אותה לכדאית מאד עבור אלה המעוניינים לעצב ולחזק את גופם. אחד היתרונות הבולטים של השיטה הוא העובדה שהיא מאפשרת למתאמן לנצל באופן מקסימלי את הזמן המוקדש לכך, וליהנות מאימון יעיל הרבה יותר. עיצוב הגוף הוא יתרון אחד של השיטה, אך גם היותה ממוקדת מאד.

  2. הקפדה על עבודה נכונה - עיצוב הגוף בשיטת EMS כוללת חיבור לאלקטרודות המגרות את שרירי הגוף באופן חשמלי ומובילות לכיווצם (בדיוק כפי שהדבר קורה באופן טבעי כשמבצעים פעילות ספורטיבית כלשהי).
    מכיוון שמדובר באימון של 20 דקות בלבד, המתאמן, בעזרתו של המאמן המקצועי שמלווה אותו, דואג לבצע את התרגילים המרכיבים את האימון בצורה נכונה. הוא מבין טוב יותר איך גופו עובד וכיצד משפיעה שיטת אימון זו על השרירים ועל מערכות נוספות בגוף.

  3. הימנעות מפציעות מיותרות - EMS ידועה כשיטת אימון עם אחוזי פציעות נמוכים מאד. הדבר מצוין לכל אלה המעוניינים להימנע מכך ויחד עם זאת ליהנות מגוף חטוב ומעוצב.

 

עיצוב הגוף בשיטת EMS

שיטת אימון EMS לעיצוב הגוף - מדובר בשיטת אימון קצרה ומהירה. נדרשות 20 דקות בלבד כדי לעבוד על שרירי הגוף השונים (על 90 אחוז מהשרירים) ואין צורך להשקיע מעבר לכך כדי להגיע אל התוצאות הרצויות. כמובן, מומלץ להקפיד לעשות זאת אחת לשבוע כדי לחזק את השרירים וכדי לעצב את הגוף.