הצרת היקפים

הצרת היקפים בקריות בשיטת אימוני EMS

צוות מאמני הכושר המקצועיים של סטודיו אפקטיב קלאב עומד לרשותך בכל שאלה בנושא הצרת היקפים בצפון בשיטת אימוני EMS. ניתן ליצור קשר באמצעות הטופס.

הפרטים התקבלו בהצלחה

הצרת היקפים בשיטת EMS 

ברוכים הבאים לאפקטיב קלאב - סטודיו לאימוני EMS אישיים.

אנשים רבים המעוניינים להשיל קילוגרמים מגופם ולהצר היקפים, מוצאים את עצמם מתנסים בשיטות אימון ספורטיביות שונות, חלקן יעילות מאד וחלקן פחות. הצרת היקפים מצריכה לא מעט זמן וגם בחירה נכונה של תרגילים ספורטיביים, שיהיו יעילים ונכונים לגוף. שיטת האימון החדשנית - EMS, מיועדת במיוחד לשם כך. שיטת אימון זו, שהגיעה אלינו הישר מארצות הברית, מסייעת לרדת במשקל, לחזק את הגוף ואת השרירים וכמובן - גם ליהנות מהצרת היקפים מהירה יחסית.

הצרת היקפים בשיטת EMS

לשיטת האימון EMS ישנם יתרונות רבים, ההופכים אותה לפופולרית מאוד בקרב מתאמנים המעוניינים ליהנות מהצרת היקפים. הנה כמה מהבולטים שבהם:

  1. אימון קצר במיוחד - לצורך הצרת היקפים, ישנם רבים הבוחרים באימון EMS. אולם מעבר לעובדה שאימון בשיטת EMS אכן מסייע בכך, הוא מציע לא מעט יתרונות נוספים, ההופכים אותו פעמים רבות לכדאי הרבה יותר מאחרים. אחד מהם הוא העובדה שמדובר באימון קצר במיוחד: אימון שכזה נמשך 20 דקות בלבד ואינו מצריך מן המתאמן הרבה מעבר לכך.

  2. אימון ממוקד מאוד - באימון EMS, האלקטרודות אותן מחברים אל הגוף יחד עם התרגילים שמבצעים במהלכו, עובדים כולם יחד על כמעט 90 אחוז משרירי הגוף. הדבר תורם לא מעט לחיזוק הגוף וגם עוזר בהצרת היקפים (היקפי המותניים והירכיים).

  3. אימון מקצועי המותאם לגוף - כדי ליהנות מיתרונותיו הרבים של האימון, חשוב לפנות אל המומחים בתחום. אל מאמנים מקצועיים בעלי הכשרה רלוונטית. בעזרתם ניתן להפיק את היתרונות השונים של האימון וליהנות גם מגוף מחוטב ובריא. האימון, בהנחה כמובן שמאמנים מקצועיים מנחים אותו, מותאם לצורכי הגוף ומתמקד בין היתר גם באזורים הבעייתיים.

  4. אימון המתאים גם לחסרי ניסיון - אין צורך בניסיון מקדים או בכושר גופני. האימון מתאים גם לחסרי ניסיון ולאלה שמעולם לא עסקו בספורט. במקרה הזה הוא נבנה באופן הדרגתי בהתאם ליכולתם האישית.

הצרת היקפים מהירה

אימון EMS - שיטת אימון מתקדמת טכנולוגית, המאפשרת לך ליהנות מהצרת היקפים מהירה תוך הקפדה ושמירה על הבריאות באמצעות אימונים ותזונה נכונה.